Deluxe Studio Apt D1-Dakao

  • 35 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το Deluxe Studio Apt D1-Dakao Πόλη Χο Τσι Μινχ 35 τ.μ. Απέχει μόλις 8 λεπτά με τα πόδια από την Παγόδα του Αυτοκράτορα Jade και μπορεί να φιλοξενήσει έως 2 άτομα. Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει παγοδρόμιο και είναι ιδανικό για δραστήριους επισκέπτες.

Αυτό το κατάλυμα παρέχει στους επισκέπτες μπαλκόνι, βεράντα και γκαρνταρόμπα, καθώς και σύγχρονες ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου. Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα, ντους και νιπτήρας.

Το Deluxe Studio Apt D1-Dakao παρέχει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με ηλεκτρικό βραστήρα, ψυγείο και μαγειρικά σκεύη.

Το Μουσείο Πολεμικών Καταλοίπων απέχει μόνο 1 χλμ. από αυτό το διαμέρισμα με 1 υπνοδωμάτιο. Το Κεντρικό Ταχυδρομείο βρίσκεται σε απόσταση περίπου 20 λεπτών με τα πόδια. Το αεροδρόμιο ΔιεθΝές Tan Son Nhat βρίσκεται σε απόσταση 5 χλμ., ενώ ο σταθμός λεωφορείων San Hoa Lu απέχει μόνο 250 μέτρα από το Deluxe Studio Apt D1-Dakao.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Deluxe Studio Apt D1-Dakao Πόλη Χο Τσι Μινχ
The Marq Elite Apartel
Τιμή μόνο για κινητά

The Marq Elite Apartel

117 μ από το κατάλυμα
USD 107 USD 96
ανά νύχτα
The Marq, 3 Phong Ngu, Noi That Hien Dai, Trung Tam Quan 1
Τιμή μόνο για κινητά

The Marq, 3 Phong Ngu, Noi That Hien Dai, Trung Tam Quan 1

117 μ από το κατάλυμα
The Rixx Iconic Apartment @ D1/Pool/Gym/Netflix
Τιμή μόνο για κινητά

The Rixx Iconic Apartment @ D1/Pool/Gym/Netflix

117 μ από το κατάλυμα
USD 89 USD 80
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Tan Son Nhat
    8 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Hoa Hung Train Station
    2,4 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • VIP check-in/ -out
    • Γρήγορο check-in/ -out
    • Υπηρεσία θυρωρού
    • 24ωρη ασφάλεια

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Παράθυρα με ηχομόνωση
    • Καθιστικό
    • Χώρος ενδυμασίας
    • Ταράτσα
    • Έπιπλα κήπου
    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
    • Νεροχύτης στο δωμάτιο

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Παρκέ δάπεδο

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Δωμάτια μη καπνιστών
    • Υποαλλεργικά δωμάτια
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Πυροσβεστήρες
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται κατοικίδια

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 17:00 έως 23:30
    Check-out: έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού ακριβώς είναι το Deluxe Studio Apt D1-Dakao;
      Το Deluxe Studio Apt D1-Dakao βρίσκεται κοντά σε Παγόδα του αυτοκράτορα Jade.
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Deluxe Studio Apt D1-Dakao;
      Τα γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Deluxe Studio Apt D1-Dakao περιλαμβάνουν Μουσείο Πολεμικών Καταλοίπων, που απέχει 20 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το Deluxe Studio Apt D1-Dakao;
      Η τιμή κράτησης στο το Deluxe Studio Apt D1-Dakao θα είναι 22$.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα;
      Τα εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα περιλαμβάνουν The Vintage Emporium και KOTO Saigon Restaurant & Cooking Classes και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσο μεγάλο είναι αυτό το διαμέρισμα;
      Η έκταση του αυτό το διαμέρισμα αποτελεί 35 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Tan Son Nhat
    8 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Hoa Hung Train Station
    2,4 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Deluxe Studio Apt D1-Dakao Πόλη Χο Τσι Μινχ

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο